AGOGS Uphill MTB Woman 2016

Velikost rámu:

19"

Barevnosti:

White

Dočasně nedostupné
Model 360°

Fotogalerie / video

Díky tomuto elektrokolu si Vaše manželka nebo přítelkyně si zamiluje jízdu do kopce !

 • Agogs Uphill MTB Woman má robustní hliníkový rám typu "trapez" v bílém lakování s grafikou v tónech růžovo-fialové, s nízkou hmotností.  Uphill disponuje na trhu unikátní 48V technologií pohonu.
   
 • Jezdec může zvolit výkon elektrokola mezi 250W jmenovitého výkonu pro jízdu na veřejných komunikacích (v souladu se Směrnicí a normami platnými v EU) nebo jej změnit na skutečný Mountain Bike výběrem off-road režimu se jmenovitým 350W a špičkovým výkonem přes 800W (dle článku 2.2g Směrnice 2002/24/ES ze dne 20.11.2012). 
   
 • Uphill MTB Woman nabízí unikátní systém řízení a to díky přesnému torznímu sensoru ve středovém složení, který během jízdy neustále snímá tlak nohou jezdce nezávisle na levou i pravou kliku (pedál). Tím se přesnost dávkování elektrické síly stávající systémy se středovým motorem (např. Bosch nebo Yamaha), avšak se zachováním všech výhod motoru v zadním náboji (bez ztráty energie na převodu, vyšší účinnost motoru v terénu, bez problémů s živostností řetězu a přehazovačky). 
   
 • Modře podsvícený, vodotěsný, multifunkční displej umožní jezdci vybrat si jednu ze šesti úrovní asitence, stejně tak ukáže detailní informace o rychlosti, ujetých kilometrech, aktuálním výkonu motoru, stavu nabití baterie, atd.. Ovládání displeje je zcela regonomické, bez nutnosti pustit řidítka. Displej má také funkci PIN-lock, která ochrání elektrokolo před zloději.
   
 • Úroveň pomoci a typ terénu mohou ovlivnit dojezd, který je typicky od 60 do 120 kilometrů (použity jsou lithiové cylindrické články značky SONY Hi-Power Konion s kapacitou 430Wh, připadně XL baterie s kapacitou 560Wh). Součástí elektrokola je lehká cestovní rychlo-nabíječka (pouze 58 dkg), se kterou můžete nabít až 50 % kapacity baterie již za méně než 60 minut.
   
 • Vzhledem k relativně nízké hmotnosti a díky přesnému řazení pomocí přehazovačky Shimano Deore je toto elektrokolo dobře použitelné i bez asistence elektrického pohonu.
   
 • 100 mm zdvih odpružené vidlice Suntour XCM a značková odpružená sedlovka garantuje pohodlnou jízdu i v obtížném terénu. Profesionálníkotoučové brzdy AVID BB7 Mountain fungují dobře za každého počasí.
   
 • Uphill Woman lze doplnit o kvalitní blatníky, nosič a kompletní sadu LED osvětlení. 
   
 • Toto elektrokolo mužete ovládat i prostřednictvím Smartphone apliakce AGOGS Bike Control.
 
Rám Dámská 19”, Slitina Alu 6061.T6, zesílené sváry
Baterie Li-Ion SONY 430Wh (8.8Ah / 48V), nebo XL 560Wh (11.6Ah/48V), vyjímatelná, spánkový mód, Smart BMS.
Motor Bezkartáčový v zadním náboji Bafang CST 48V/250W-350W, (750W max.)
Dojezd 60-120 km
Hmotnost 20.5 kg + 3 kg baterie
Přehazovačka Shimano Deore, 9 rychlostí (11T-34T)
Kola Ráfky: 26", Alexrims DH19, Pláště: 26" x 2.1" Kenda Blue Groove
Odpružení SR Suntour SF XCM HLO 26, s hydraulickým zamykáním a nastavením, sedlovka odpružená Zoom SP-405 350mm
Brzdy AVID BB7 Mountain™ diskové, Ø 160mm
Speciality Přepínání mezi Off Road a cestovním módem (dle normy EPAC), Tlačítko BOOST pro rozjezd - akceleraci - Push-Up.
Sensor Torzní sensor zapouzdřený, nezávisle měří tlak na levý a pravý pedál.
Nosnost 130 kg
Ovládání Multifunkční podsvícený kovový LED display na řidítkách nebo Smartphone Bluetooth aplikace
Velikost 19"
Barva White