AGOGS Uphill Tour

Doporučená cena:

44 990 Kč
37 182 Kč bez DPH

Fotogalerie / video

Hledali jste silného partnera pro vaše výlety? Uphill Tour je ideální volbou pro jezdce až do 160 kg!

 

 • Uphill Tour stojí na pomezí terénního MTB a cestovního trekového elektrokola.  A v terénu i na silnici je proto doma. Uphill Tour vyrábí ekolo.cz již od roku 2010, toto je již 4. generace tohoto modelu. 
   
 • Ohromující výkon motoru - až 750W předurčují toto ekolo se zdolání každého kopce, ale speciální pláště s hladkým středem a velmi přesný snímač šlapání z něj dělají perfektního společníka pro dlouhé trasy na silnici.
   
 • Pro cestování je Uphill Tour náležitě vybaven - kompletní osvětlení s funkcí automatického svícení, kožená držadla, uzamykatelná odpružená vidlice s velkým zdvihem, nosič do 25kg, tác s prevencí spadnutí řetězu, širší pohodlné odpružené sedlo nebo reflexní ABS blatníky. 
   
 • Výkon je královský! Zvolená 48V technologie pomůže zvládnout jakýkoliv kopec na Vaší cestě, kde si můžete vybrat mezi režimem cestovním - s nominálním výkonem 250W a nebo funkcí offroad s výkonem 350W. V offroad módu i 130 kg jezdec na tomto kole vyjede to 18% stoupání.  
 • Majitel Uphillu se může bezpečně spolehnout na energii která je mu k dispozici v integrované lithiové baterii s články SONY Hi-Power Konion s kapacitou až 560Wh (11.6Ah/48V). To je o 20-40% více než nabízí standardní elektrokola se středovými pohony. Ujetá vzdálenost po silnici přes 90km a v horách přes 60km je tedy naprosto reálná. 
   
 • Dobíjení baterie je zajištěno miniaturní cestovní rychlo-nabíječkou s výstupem 3A (o 50% rychlejší než konkurenční modely), kterou lze vozit s sebou ve speciální brašně, kterou dostanete k elektrokolu zdarma.   
   
 • I když pojedete bez asistence elektřiny, díky devíti-rychlostní přehazovačce Shimano Deore s rozsahem 11-34 zubů je Uphill Tour i plnohodnotné jízdní kolo. 
   
 • Přehledný a odolný multifunkční displej na řídítkách umožňuje přepínat mezi šesti úrovněmi asistence. Navíc ukazuje informace o rychlosti, ujeté kilometry, aktuální výkon motoru a stav nabití baterie a nabízí dokonce možnost uzamknout vaše kolo PIN kódem.
   
 • Tlačítko BOOST vedle displeje, typické pro modely AGOGS, umožňuje uživateli ručně aktivovat režim maximální asistence, kdykoli je zapotřebí.
Battery Li-Ion SONY Konion V3 Hi-power 48V/8.8Ah (430Wh) or XL 48V/11.6Ah (560Wh), Removable and Lockable, Sleep mode
Motor Bafang CST 48V/250W-350W (700W max.), brushless rear hub
Range 60-120 km
Weight 21.1 kg
Derraileur Shimano Deore, 9 speed
Wheels Rims: 26" AlexRims DH19, Tires: Kenda PATHFINDER 26“*1.95“
Suspension SR SUNTOUR NEX, suspension seatpost EVG
Brakes Mechanical disc brakes AVID BB7, disc diameter 160mm
Specialty Travel Lo/Hi mode selection, Boost button, leather grips, fast-charging, LED lighting by Spanninga, VELA seat & suspended seatpost, anatomic saddle, kickstand, IP plugs.
Sensor FAG digital sensor (16 IPR) integrated in the bottom bracket.
Load 160 kg
Controls PIN protected Multifunctional LED-backlit programmable LCD display with up to 9 driving modes, Bluetooth chip for Smartphones
Velikost 19"
Barva Black