Elektrokolo AGOGS LowStep - černá varianta

Barevnosti:

Silver Black

Doporučená cena:

29 990 Kč
24 786 Kč bez DPH

Fotogalerie / video

Vysoce oceňované skládací elektrokolo s nízkým nástupem a plynulou jízdou pro maximální pohodlí z jízdy v každém věku.

 • Elektrokolo AGOGS LowStep verze 2016 se vyznačuje vysoce kvalitním zpracováním všech detailů a výhradně značkovými komponenty. Model je vyráběn v leskle černém lakování s rubínovými prvky, nebo ve stříbrném lakování s azurovými prvky.
   
 • LowStep jednoduše přenesete jednou rukou díky integrovanému madlu umístěnému přesně v těžišti kola. Za 15 vteřin ekolo složíte a umístíte do kufru jakéhokoli automobilu, nebo jej odnesete ve speciálně navrženém transportním vaku (příslušenství). Rozměry složeného elektorkola: 90x75x50 cm, délka e-kola připraveného k jízdě je 165 cm.
   
 • LowStep je velmi populární i u skupiny uživatelů nad 55 let - a to díky velmi nízkému nástupu, nízké hmotnosti, ale především díky velmi jednoduchému ovládání prostřednictvím jediného podsvíceného tlačítka a přehazovačce integrované na rukojeti (gripshift).

 

 • Uživatel elektrokolo ovládá prostřednictvím třítlačítkového odolného podsvíceného displeje na řídítkách, který umožňuje 0 - 5 úrovní nastavení asistence.
 • je naprogramováno na pozvolný start a plynulou jízdu. Reálná dojezd se standardní baterií 400Wh je cca 70 km a v případě baterie XL (530Wh) bez problémů přes 100 km dlouhé trasy.
 • LowStep má komfortní výbavu: gelové sedlo a nastavitelné odpružení sedlovky a odpruženou přední vidlici, které umožní i jízdu v lehkém terénu. Narozdíl od podobných e-kol je LowStep konstruován s garancí nosnosti i pro jezdce s hmotností až 110 kg, díky specilálně zesílenému rámu na nejvíce namáhaných místech. 
   
 • LowStep má kompletní zákonnou výbavu pro jízdu na silnici, včetně předního a zadního LED světla s nezávislým napájením a nosiče až pro 25 kg nákladu. 
Frame Skládací, zesílený ve svarech, Hliník 6061.T6
Battery Li-Ion SONY Konion V3 Hi-power 36V/11Ah (400Wh) or XL 36V/14.5Ah (530Wh), Removable and Lockable, Sleep mode
Motor Bafang H-type, 36V/250W (500W max.), brush-less in the rear hub.
Range 60-120 km
Weight 20.2 kg
Derraileur MicroShift DS85, 7 speed (sprocket 14T – 28T), Grip Shift
Wheels Rims: 20", alloy twin wall, Tires: Kenda 20" x 1,75" K shield, puncture resistant
Suspension Zoom Forgo AMS, 40mm travel and preload adjustment. Lockout.
Brakes Tektro C310, V-brake
Specialty One button start with LED indication, Boost, long ABS mudguards, carrier, suspended seat post, anatomic saddle, kickstand, LED front and rear lights.
Sensor BAFANG speed sensor 32 IPR in bottom bracket
Load 110 kg
Barva Silver
Barva Black