Elektrokolo AGOGS CityLiner Easy

Doporučená cena:

29 990 Kč
24 786 Kč bez DPH

Fotogalerie / video

Spojení velmi elegantního rámu a příjemné plynulé jízdy bez námahy se zárukou vysoké kvality

 • Nová verze robustního trekingového/městského elektrokola AGOGS CityLiner Easy s nízkým nástupem a 26ti palcovými koly je stvořená do města, ale díky dobrému odpružení je perfektní i pro jízdu po polních a lesních cestách.
   
 • Narozdíl od vyššího modelu CityLiner Class je AGOGS CityLiner Easy vybaven multifunkčním podsvíceným LED displejem a vyznačuje se naprostio minimální údržbou. Díky tomu je se tento model stal standardem pro  flotily a půjčovny elektrokol.
 • Rám barvy broušeného hliníku se stříbrno-šedo-černými doplňky disponuje nosností skvělých 125kg, což v kombinaci se silným BAFANG elektromotorem a kapacitou baterie 400Wh s články Samusng nebo XL baterií 530Wh / 600Wh  od SONY umožní používat toto elektrokolo i pro doručovací a cargo služby.
   
 • Za velmi výhodnou cenu je AGOGS CityLiner Easy překvapivě dobře vybaven. Nabízí sedmi rychlostní přehazovačku Shimano Acera, speciální ebike pláště KENDA EuroTour s ochranou proti propíchnutí, anatomické gripy s opěrkou Velo,přední a zadní LED osvětlení a velmi přesný frekvenční snímač šlapání s 2x dvanácti body.
   
 • Pokud si budete v Praze nebo jinde v ČR půjčovat elektrokolo, z velkou pravděpodobností narazíte na model CityLiner Easy - nejpopularnější ekolo v půjčovnách! Při dodávce flotily od 4 kusů nabízíme individuální úpravy - potisk rámu, specifikcé přísluřenství (pro rozvoz jídla, pro doručování, pro transport nákladu).  
   
Baterie SAMSUNG, 11Ah/36V (400 Wh) nebo XL verzi 14.5Ah/36V (530Wh) a 16Ah/36V (600Wh), Vyjímatelná a uzamykatelná, Sleep mode
Motor Bafang Htype 250W (500W max.), bezkartáčový v zadním náboji, Asistované šlapání (PAS) / Akcelerátor
Dojezd 60-120 km
Hmotnost 20.6 kg + 3.1 kg baterie
Přehazovačka Shimano ACERA, 7 rychlostní (zubů 14T – 28T)
Kola Ráfky: 26 "dvojitá, Pláště: Kenda EuroTour 1,75" odolné proti propíchnutí
Odpružení Zoom SWIFT 140, preload adjustment, 40mm zdvih, odpružená sedlovka Kind Shock 525
Brzdy Tektro 857 ALS V-brake
Speciality BOOST tlačítko, dlouhé ABS blatníky, 25kg nosič, anatomické sedlo, robustní stojan, LED přední a zadní světlo, rukojeti s opěrkou pro dlaň.
Sensor Senzor asistence pedálu (PAS): Hall senzor 2x12 IPR
Nosnost 125 kg
Ovládání BOOST-tlačítko pro jednoduchý start, zrychlení a Push-Up
Rozměry kola VxH 110x188 cm