Elektrokolo AGOGS CityLiner Easy

Doporučená cena:

29 990 Kč
24 786 Kč bez DPH

Fotogalerie / video

Spojení velmi elegantního rámu a příjemné plynulé jízdy bez námahy se zárukou vysoké kvality

Inovovaná konstrukce robustního hliníkového rámu se zesílenými nosnými částmi a použitý elektromotor se špičkovým výkonem 500 W nám umožnili zvýšit reálnou nosnost elektrokola až na 130 kg. Pochopitelně při zachování průměrného reálného dojezdu 65 km, respektive 85 km při volbě XL baterie. Baterie je umístěna za sedlovou trubkou. Díky tomu je, narozdíl od ostatních nízko-nástupových elektrokol na trhu, model CityLiner vyvážen uprostřed rámu a kolo je možné pohodlně zdvihnout a transportovat jednou rukou!

Samotná baterie váží pouze 3 kg je tvořena Lithium-ion články značky PANASONIC s kapacitou buď 468 Wh (13 Ah) anebo 576 Wh (16 Ah), která nabídne o +30 % vyšší dojezd. Oba typy baterie se vyznačují vysokým výkonem v zátěži (25 A) a obdivuhodnou životností, která činí přibližně 25 tisíc ujetých kilometrů. Baterie má integrovaný spánkový mód, automaticky se uvede hibernace, pokud se nepoužívá a nelze jí díky tomu zničit podbitím a výrazně tím šetří svou kapacitu.

Informace o rychlosti, zvoleném režimu, nájezdu a mnoho dalšího získá jedzec na plnobarevném displeji. Displej má veliké číslice a je dostatečně kontrastní i na slunci. Volba jízdních módů a obsluha displeje se děje prostřednictvím intuitivního 3 tlačítkového dálkového ovládání, které je umístěno na levém držadle. Samozřejmě i model CityLiner je vybaven tlačítkem BOOST, které je typické pro modely značky AGOGS. Při jeho stisknutí je možné se na tomto elektrokole snadno rozjet i v případě zařazení těžkého převodového stupně, v průběhu jízdy získat po nutnou dobu maximální výkon motoru a v případě chůze s ekolem do kopce i okamžitou WALK asistenci.

Elektrokolo CityLiner je vybaveno kompletním integrovaným designovým LED osvětlením, které je napájeno nezávislými bateriemi (jejichž životnost je cca 2 roky). Blatníky z odolného ABS plastu jsou vybaveny reflexním prvkem. Zvolené pláště jsou speciálně určeny pro použití na elektrokole, jsou vybaveny postranním reflexním pruhem a mají ochranu proti defektu. Odrazky najdete také ve světlech, ve výpletu i na pedálech, jak požadují Pravidla silničního provozu. Výbava modelu CityLiner je skutečně nadstandardní a zahrnuje kožená držadla, pohodlné široké a anatomicky tvarované sedlo s úchopovým madlem a balanční pružinu, která pomáhá jezdci návrat do přímého směru.

Baterie LG, kapacita 13Ah nebo 16Ah
Motor Bafang SWXH, 250W, 32Nm
Dojezd 60-120 km
Hmotnost 20.6 kg + 3.1 kg baterie
Přehazovačka microSHIFT, 8 rychlostí
Kola Ráfky: 26 "dvojitá, Pláště: Kenda EuroTour 1,75" odolné proti propíchnutí
Odpružení Zoom SWIFT 140, preload adjustment, 40mm zdvih, odpružená sedlovka Kind Shock 525
Brzdy Kotoučové hydraulické, 160 mm
Speciality BOOST tlačítko, dlouhé ABS blatníky, 25kg nosič, anatomické sedlo, robustní stojan, LED přední a zadní světlo, rukojeti s opěrkou pro dlaň.
Sensor Senzor asistence pedálu (PAS): Hall senzor 2x12 IPR
Nosnost 125 kg
Rozměry kola VxH 110x188 cm