Elektrokolo AGOGS CityLiner Easy

Barevnosti:

Silver

Doporučená cena:

29 990 Kč
24 786 Kč bez DPH

Fotogalerie / video

Spojení velmi elegantního rámu a příjemné plynulé jízdy bez námahy se zárukou vysoké kvality

 • Nová verze robustního trekingového/městského elektrokola AGOGS CityLiner Easy s nízkým nástupem a 26ti palcovými koly je stvořená do města, ale díky dobrému odpružení je perfektní i pro jízdu po polních a lesních cestách.
   
 • Narozdíl od vyššího modelu CityLiner Class je AGOGS CityLiner Easy vybaven jednoduchou aktivací asistence jedním tlačítkem a vyznačuje se naprostio minimální údržbou. Díky tomu je se tento model stal standardem pro  flotily a půjčovny elektrokol.
   
 • Rám barvy broušeného hliníku se stříbrno-šedo-černými doplňky disponuje nosností skvělých 125kg, což v kombinaci se silným BAFANG elektromotorem a kapacitou baterie 400Wh s články Samusng nebo XL baterií 530Wh od SONY umožní používat toto elektrokolo i pro doručovací a cargo služby.
   
 • Za velmi výhodnou cenu je AGOGS CityLiner Easy překvapivě dobře vybaven. Nabízí sedmi rychlostní přehazovačku Shimano Acera, speciální ebike pláště KENDA EuroTour s ochranou proti propíchnutí, anatomické gripy s opěrkou Velo,přední a zadní LED osvětlení a velmi přesný frekvenční snímač šlapání s 2x dvanácti body.
   
 • Pokud si budete v Praze nebo jinde v ČR půjčovat elektrokolo, z velkou pravděpodobností narazíte na model CityLiner Easy - nejpopularnější ekolo v půjčovnách! Při dodávce flotily od 4 kusů nabízíme individuální úpravy - potisk rámu, specifikcé přísluřenství (pro rozvoz jídla, pro doručování, pro transport nákladu).  
   
Frame Slitina hliníku 6061.T6, vyztužený, s nízkým nástupem
Battery Li-Ion, články Samsung 400Wh (11Ah / 36V), nebo XL 530Wh SONY (14.5Ah). Vyjímatelná, uzamykatelná, spánkový mód.
Motor Bafang H Type 36V/250W (500W max.) bezkartáčový v zadním náboji
Range 60-120 km
Weight 20.6 kg
Derraileur Shimano ACERA, 7 rychlostí, pastorky 14T – 28T
Wheels Ráfky: 26" double-wall , Pláště: Kenda EuroTour 1.75" K-Shield, reflexní pruh 3M
Suspension Zoom SWIFT 140, odpružená vidlice - zdvih 40mm, Odpružená a nastavitelná sedlovka 300mm
Brakes Tektro 857 ALS, V-brake
Specialty Nosič s pružinou s nosností 25kg, aktivace pohonu jedním tlačítkem, široké anatomicky tvarované sedlo, robustní stojan, Přední i zadní osvětlení LED Spanninga, dlouhé přední i zadní, reflexní pásek, ABS ohebný plast, stojan
Sensor Rychlostní snímač double-hall 2x12 IPR na středovém složení
Load 125 kg
Controls Tlačítko BOOST pro snadný rozjezd, akceleraci a Push-Up
Barva Silver