Elektrokolo AGOGS CityLiner Class model 2017

Doporučená cena:

36 990 Kč
30 571 Kč bez DPH

Fotogalerie / video

Elektrokolo vyšší třídy, pohodlí a výkonu v lesklé černé.

 • Nový model nízko-nástupového cestovního elektrokola AGOGS CityLiner "Class" představuje vysokou kvalitu zpracování, dostatečný výkon v terénu a konzervativní ale líbivý černo-bílý design s koženými doplňky. To vše za velmi atraktivní cenu ve srovnání s konkurenčími značkami elektrických kol v této třídě. 
 • CityLiner Class je  stvořen jak pro vzpřímenou jízdu po městě, tak je - díky odpružené uzamykatelné vidlici RST Neon a díky plynule nastavitelnému odpružení sedlovky - výborně použitelné i na výlety po horších štěrkových a polních cestách - jako trekingové elektrokolo
   
 • Inovovaná konstrukce robustního hliníkového rámu se zesílenými nosnými částmi a použitý elektromotor se špičkovým výkonem 500W nám umožnil zvýšit reálnou nosnost elektrokola až na 130 kg. Pochopitelně při zachování průměrného reálného dojezdu 65 km, respektive 85 km při volbě XL baterie.  
   
 • Baterie je umístěna za sedlovou trubkou.  Díky tomu je, narozdíl od ostatních nízko-nástupových elektrokol na trhu, model CityLiner Class vyvážen uprostřed rámu a kolo je možné pohodlně zdvihnout a transportovat jednou rukou!
   
 • Samotná baterie váží pouze 3kg je tvořena Lithium-ion články značky SONY Konion® Hi-Power s kapacitou buď 400Wh (11Ah), XL baterii o kapacitě 530Wh (14,5Ah) a 600Wh (16Ah), která nabídne o +30% vyšší dojezd. Oba typy baterie se vyznačují vysokým výkonem v zátěži (25A) a obdivuhodnou životností, která činí přibližně 25 tisíc ujetých kilometrů.
 • Baterie má integrovaný spánkový mód, automaticky se uvede hibernace, pokud se nepoužívá a nelze jí díky tomu zničit podbitím a výrazně tím šetří svou kapacitu.  Výrobce ekolo.cz navíc poskytuje majiteli na baterii elektorkola unikátní záruku: Garantuje, že v průběhu 1. roku používání kapacita baterie nepoklesne (a to bez omezení počtu ujetých kilometrů). V opačném případě jí výrobce vymění za zcela novou baterii (více viz Záruka AGOGS).
   
 • Informace o rychlosti, zvoleném režimu, nájezdu a mnoho dalších získá jedzec na plnobarevném displeji umístěném ve středu řidítek. Displej má veliké číslice a je dostatečně kontrastní i na slunci. Volba jízdních módů a obsluha displeje se děje prostřednictvím intuitivního 3 tlačítkového dálkového ovládání, které je umístěno na levém držadle. 
   
 • Samozřejmě i model CityLiner je vybaven tlačítkem BOOST, které je typické pro modely značky AGOGS. Při jeho stisknutí je možné se na tomto elektrokole snadno rozjet i v případě zařazení těžkého převodového stupně, v průběhu jízdy získat po nutnou dobu maximální výkon motoru a v případě chůze s ekolem do kopce i okamžitou WALK asistenci.
   
 • Elektrokolo CityLiner Class je vybaveno kompletním integrovaným designovým LED osvětlením, které je napájeno nezávislými bateriemi (jejichž životnost je cca 2 roky).
   
 • Blatníky z odolného ABS plastu jsou vybaveny reflexním prvkem. Zvolené pláště jsou speciálně určeny pro použití na elektrokole, jsou vybaveny postranním reflexním pruhem a mají ochranu proti defektu. Odrazky najdete také ve světlech, ve výpletu i na pedálech, jak požadují Pravidla silnčního provozu. 
   
 • Výbava modelu CityLiner Class je skutečně nadstandardní a zahrnuje kožená držadla, pohodlné široké a anatomicky tvarované sedlo s úchopovým madlem a balanční pružinu, která pomáhá jezdci návrat do přímého směru. 
Baterie Li-Ion SONY Konion V3 Hi-power 36V/11Ah (400Wh) nebo XL 36V/14.5Ah (530Wh); 36V/16Ah (600Wh), v barvě rámu kola, Vyjmutelná se zámkem, Spánkový mód
Motor Bafang Htype 250W (500W max.), bezkartáčový v zadním náboji, Elektronické ovládání s 6 stupni (6-27 km/h) + Boost
Přehazovačka Shimano SORA, 8 rychlostí (13T – 34T zubů).
Kola Ráfek: 26 "Alexrims ACE17, Pláště: Kenda E-bike 1088, 1.75“, odolné proti propíchnutí
Odpružení Tlumič RST Neon na přední vidlici , uzamykatelný, 60mm . Odpružené sedlo.
Brzdy Tektro 857 ALS V-brake
Speciality Agogs BOOST button; 3A Fast travel charger; 25 kg load carrier with integrated LED light; Spanninga front illumination sensor light; Saddle VELO Royal gel with handle; Genuine leather anatomic grips; Long ABS mudguards with reflection strip; Stable kickst
Sensor Bafang rychlostní senzor, integrovaný (32 IPR)
Ovládání PIN chráněný multifunkční LED-podsvícený programovatelný LCD display s USB výstupem a až 9 jízdnímy módy.
Dojezd 60-120 km
Hmotnost 21.3 kg
Nosnost 125 kg