AGOGS SUV

Barevnosti:

Silver

Doporučená cena:

49 950 Kč
41 281 Kč bez DPH

Fotogalerie / video

Tento e-bajk vyjede vše, a odveze vše. Ve městě nebo v terénu

Na našem trhu zatím méně obvyklý, ale na západních trzích jeden z nejrychleji se rozvíjejících segmentů elektrokol SUV, určených jak pro zábavu, tak efektivní pro dopravu po městě i se zavazadly. 

Díky masivnímu a tuhému rámu a technologii 27.5” ráfků s širokou pneumatikou známou z horských elektrokol, avšak s vzorkem uzpůsobeným po cestování po asfaltu, je označováno podobně jako v automobilovém průmyslu - Sport Utility Vehicle E-bike

Toto mimořádně všestranné elektrokolo, vybavené systémem předního i zadního nosiče švédské značky Walleräng Modular System, umožní nekonečné varianty transportu nákladu přímo na elektrokole. Nosnost jezdce + nákladu je až 160 kg.

Pro zajištění velmi agilních startů v městském provozu je zvolen výkonný zadní motor značky Shengyi se špičkovým výkonem 560W a rychlostní sensorika ve šlapacím středu. Funkce "hill-assistent" pro výjezdy do prudkých kopců. Asistenci motoru lze nastavit v pěti stupních; maximální asistovanou rychlost lze nastavit v rozsahu od 20 nebo 30 km/h. Vyšší rychlost asistence umožní bezpečnější jízdu i v městském provozu (nastavení software je bezplatné).

Lze zvolit mezi 2 kapacitami plně integrované baterie: 13 Ah nebo 16 Ah, to zajistí autonomii kola na 70 - 90 km na jedno nabití (jezdec 70 kg + náklad 20 kg, maximální zvolená asistence). Baterii lze nabíjet přibalenou cestovní nabíječkou 2A, volitelně k dispozici je též Turbo nabíječka s výkonem 5A, nebo nabíjecí kabel pro síť nabíjecích stanic Powerbox.

Přední vidlice Zoom se single-shock odpružením (30mm), gelové sedlo Selle Royal s možností instalace doplňků z SR Integrated Clip System. Přední světlo napájené z hlavní baterie s výkonem 6000 Lm, zadní světlo bateriové. Kvalitní pedály (platformy) značky Wellgo XL s proti-skluzovou gumovou vrstvou. Přední i zadní dlouhé hliníkové blatníky s gumovým flipem. 

Kožené gripy s područkou. Na levém držadle je dálkové ovládání displeje, na pravém řazení 7 rychlostí (Shimano RDTY300D) s přehazováním palcovou páčkou. Kotoučové hydraulické brzdy Clarks - přední i zadní průměr kotouče 160 mm, dvou-pístkové, páka na dva prsty. Masivní postranní stojan na levé straně.

Pláště CST ALL TERRAINS 27,5" s šířkou 2,1" s nízkým valitým odporem, jsou konstruovány pro všechny povrchy za sucha i za mokra (mimo hluboký blátivý terén), poradí si i se štěrkem, trávou nebo pískem. Tento plášť umožňuje vysokou rychlost na pevném povrchu a spolehlivý záběr v terénu.

Funkce displeje: 
Průměrná rychlost, Maximální rychlost, Aktuální délka výletu, Celkově najeté Km (ODO), Stav baterie v % a aktuální napětí baterie (V), Aktuální čas.

Analýza jízdy: Procentuální využití jízdních módů, průměrný výkon motoru, špičkový výkon motoru, spotřeba kalorií u jezdce, podíl na jízdním výkonu jezdec / e-kolo. 

Nízko-nástupový vyztužený rám v jedné velikosti pro jezdce výšky 160 - 195 cm v elegantním lakování Anthracite Grey (tmavá) nebo Light Grey (světlá) s bočním designem označením PUROSANGUE (Italsky "plnokrevník") a motivem hřebce na hlavní korunce rámu.

Rám Alloy
Baterie PANASONIC 13 Ah nebo 16 Ah
Motor SHENGYI 36V
Dojezd 60-120 km
Hmotnost 22 kg + 2.5 kg baterie
Přehazovačka Shimano 7 speeds
Odpružení Zoom Suspension Fork
Brzdy Clarks Hydraulic Brake
Nosnost 140 kg
Barva Silver