AGOGS Gust Woman

Doporučená cena:

54 990 Kč
45 447 Kč bez DPH

Fotogalerie / video

Elektrické kolo stvořené pro celodenní cesty po městě a i dlouhé výletní trasy

 • AGOGS Gust je trekingové (trekové) elektrokolo, které je speciálně vytvořeno pro příjemné cestování. Jeho nadstandardní kapacita baterie 576 Wh a výbava Vás nikdy nezklame, ani na dlouhých výletech, nebo při cestách do práce. 
   
 • Gust je uživateli oceňován především pro nízkou hmotnost a vynikající reálný dojezd, který je při použití 576 Wh baterie 130 km (reálný dojezd je vzdálenost skutečně ujetá jezdcem 80km na tomto modelu elektrokola se střední asistencí v terénu s převýšením cca 20m/km s kombinací různých povrchů 70% asfalt, 30% šotolina). 
 • AGOGS Gust k je vybaven ráfky 700C, typické pro cestovní kola. Zvolené pláště s protiprůrazovou vrstvou lépe drží stopu a kladou velmi nízký valivý odpor. 
 • Hlavní rámová trubka Tracera vychází z konceptu "One Tube".  Materiál není přerušen od představce až po zadní patku a to činí rám elektrokola velmi tuhý - i při rychlé jízdě nebo transportu zavazadel. Rám je opatřen 3x vypalovaným černo bílým lakem.

 

 • Lze volit ze dvou velikostí rámů 19 a 21 palců, což je ideální pro osoby mezi 160 až 200 cm. Elektrokolo váží 19-20 kg, uveze a jezdce + náklad do hmotnosti 125 kg.

 

 • Zvolený středový elektromotor je špičkovým modelem od největšího výrobce pohonů pro elektrokola na světě - společnosti Bafang. Výkon motoru vystačí i na značná stoupání až do 19% i v případně plně zatíženého kola. Motor je speciálně upraven pro tichý chod a ideální funkčnost s kazetou přehazovačky. 

 

 • Ovládání pohonu probíhá prostřednictvím LCD displeje na řídítkách, který umožňuje nastavení pěti úrovní asistence, sledování jízdních statistik, výkonu motoru. Diplej je také vybaven klasickou USB zásuvkou (5V/1A) pro snadné dobíjení telefonů, světel a jiných perfirerií. 

 

 • Bohatá výbava elektrokola Gust zahrnuje 9ti rychlostní přehazovačku microSHIFT, uzamykatelnou vidlici RST a výškově nastavitelný představec značky Promax. 

 

 • Gust je vybaven výkonným zadním a předním nezávislým bateriovým LED osvětlením značky Kendo, dlouhými blatníky z ABS plastu se zástěrkou, stabilním skládacím stojanem na zadní stavbě a příjemnými pěnovými držadly.
Rám Zesílený Aluminium 6061.T6
Baterie LG, 16Ah (576Wh)
Motor Bafang M300 250W 80Nm
Dojezd 60-120 km
Hmotnost 22 kg + 2.5 kg baterie
Přehazovačka microSHIFT, 9 rychlostí
Kola Maxxis Overdrive 28"
Odpružení RST, zamykatelné, s nastavením tuhosti.
Brzdy Kotoučové hydraulické, 160 mm
Nosnost 160 kg
Ovládání 3-tlačítkový display, 5-ti stupňová asistence
Rozměry kola VxH 110x188 cm