Prodloužená záruka na elektrokolo AGOGS

využijte výhody

Na elektrokolo AGOGS se vztahuje v rámci celé EU standardní 2-letá záruka, včetně funkce baterie (mimo spotřebního cyklo-materiálu - lanka, duše..).

Pouze od značky AGOGS získáte také Garanci na kapacitu baterie vašeho elektrokola po dobu prvních 12ti měsíců bez omezení počtu ujetých kilometrů. Díky technologii baterií využívajících precizní elektroniku BMS a vysoce kvalitní články značky SONY Vám tuto záruku nabízíme jako jediný výrobce elektrokol v Evropě.

Provedením registrace e-kola formulářem níže získáte navíc o 2 roky prodlouženou záruku na rám Vašeho nového elektrokola AGOGS. Záruka se týká jakéhokoli vady rámu elektrokola, nebo jeho částí (vč. skládacího mechanismu u skládacích elektrokol), která vznikne vadou materiálu, nebo svárů a to po dobu plných 48 měsíců od uskutečnění nákupu. Záruka se nevztahuje na poškození, nebo zničení rámu, které vzniklo nehodou na kole, vandalismem, nebo jinými externími vlivy.


4 year AGOGS ebike frame guarantee!Děkujeme Vám za důvěru při nákupu kvalitního elektrokola značky AGOGS electric bikes a věříme, že Vám bude dlouho a dobře sloužit. 

Pro zajištění Vaší maximální spokojenosti, přicházíme s nadstandardními zárukami:
 
  • Na elektrokolo AGOGS se vztahuje v rámci celé EU standardní 2-letá záruka, včetně funkce baterie (mimo spotřebního cyklo-materiálu - lanka, duše..).
     
  • Pouze od značky AGOGS získáte také Garanci na kapacitu baterie vašeho elektrokola po dobu prvních 12ti měsíců bez omezení počtu ujetých kilometrů. Díky technologii baterií využívajících precizní elektroniku BMS a vysoce kvalitní články značky SONY Vám tuto záruku nabízíme jako jediný výrobce elektrokol v Evropě.

V případě, že typický dojezd na jedno nabití baterie (při stejné hmotnosti jezdce a jeho typické trase) se během prvního roku podstatně zkrátí vlivem poklesu kapacity, vyměníme takovou baterii za novou zcela zdarma a to bez ohledu na to, kolik kilometrů bylo na tuto baterii ujeto. Baterie musí být v dobrém stavu (s přihlédnutím k běžnému opotřebení), vyhrazujeme si však právo změřit skutečnou kapacitu baterie na autorizovaném testovacím zařízení. Baterie s více než 10% degradací kapacity bude nahrazena (taková odchylka je běžnou chybou měření). Certifikát vystavený individuálně pro každou baterii prodávanou s elektrokolem naleznete v balení elektrokola AGOGS, nebo jej obdržíte od svého prodejce.

  • Provedením registrace e-kola formulářem níže získáte navíc o 2 roky prodlouženou záruku na rám Vašeho nového elektrokola AGOGS. Záruka se týká jakéhokoli vady rámu elektrokola, nebo jeho částí (vč. skládacího mechanismu u skládacích elektrokol), která vznikne vadou materiálu, nebo svárů a to po dobu plných 48 měsíců od uskutečnění nákupu. Záruka se nevztahuje na poškození, nebo zničení rámu, které vzniklo nehodou na kole, vandalismem, nebo jinými externími vlivy.   

Po odeslání formuláře budou Vaše data ověřena pracovníky expedice a pokud bude vše zadáno správně, nejpozději do 4 pracovních dnů Vám zašleme email s potvrzením registrace. Ten si prosím vytiskněte a uschovejte společně se Záručním listem elektrokola pro možnost uplatnění Prodloužené záruky.   

Zaregistrujte své kolo

..

ekolo.cz s.r.o. IČ: 27141659, jako zpracovatel osobních údajů, s poskytnutými daty nakládá dle znění Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.. Odesláním registrace se nezavazujete k žádnému právnímu úkonu.  Po kontrole zadaných údajů Vám bude emailem zasláno Potvrzení o registraci elektrokola, kterým se prokážete při případném využití poskytnuté prodloužené záruky.