Prodloužená záruka na elektrokolo AGOGS

využijte výhody

Na elektrokolo AGOGS se vztahuje v rámci celé EU standardní 2-letá záruka, včetně funkce baterie (mimo spotřebního cyklo-materiálu - lanka, duše..).

Provedením registrace e-kola formulářem níže získáte navíc o 2 roky prodlouženou záruku na rám Vašeho nového elektrokola AGOGS. Záruka se týká jakéhokoli vady rámu elektrokola, nebo jeho částí (vč. skládacího mechanismu u skládacích elektrokol), která vznikne vadou materiálu, nebo svárů a to po dobu plných 48 měsíců od uskutečnění nákupu. Záruka se nevztahuje na poškození, nebo zničení rámu, které vzniklo nehodou na kole, vandalismem, nebo jinými externími vlivy.


4 year AGOGS ebike frame guarantee!Děkujeme Vám za důvěru při nákupu kvalitního elektrokola značky AGOGS electric bikes a věříme, že Vám bude dlouho a dobře sloužit. 

Pro zajištění Vaší maximální spokojenosti, přicházíme s nadstandardní zárukou:
 
  • Na elektrokolo AGOGS se vztahuje v rámci celé EU standardní 2-letá záruka, včetně funkce baterie (mimo spotřebního cyklo-materiálu - lanka, duše..).
     
  • Provedením registrace e-kola formulářem níže získáte navíc o 2 roky prodlouženou záruku na rám Vašeho nového elektrokola AGOGS. Záruka se týká jakéhokoli vady rámu elektrokola, nebo jeho částí (vč. skládacího mechanismu u skládacích elektrokol), která vznikne vadou materiálu, nebo svárů a to po dobu plných 48 měsíců od uskutečnění nákupu. Záruka se nevztahuje na poškození, nebo zničení rámu, které vzniklo nehodou na kole, vandalismem, nebo jinými externími vlivy.   

Po odeslání formuláře budou Vaše data ověřena pracovníky expedice a pokud bude vše zadáno správně, nejpozději do 4 pracovních dnů Vám zašleme email s potvrzením registrace. Ten si prosím vytiskněte a uschovejte společně se Záručním listem elektrokola pro možnost uplatnění Prodloužené záruky.   

Zaregistrujte své kolo

..

ekolo.cz s.r.o. IČ: 27141659, jako zpracovatel osobních údajů, s poskytnutými daty nakládá dle znění Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.. Odesláním registrace se nezavazujete k žádnému právnímu úkonu.  Po kontrole zadaných údajů Vám bude emailem zasláno Potvrzení o registraci elektrokola, kterým se prokážete při případném využití poskytnuté prodloužené záruky.